Вхід для клієнтів

Логін

Пароль

Новини

Пропозиції для сайтів-візитівок і невеликіх сайтів, інтернет-магазинів

Кореневий сертифікат

Кореневий сертифікат Archibit

Інтернет-магазинам

Хостинг для розміщення сторінок, скриптів і даних, підтримку доменної зони і пересилання пошти домену. При необхідності ми надамо консультації та допомогу у перенесенні та запуску проекту, зробимо тонке налаштування та реалізацію специфічної функціональності

Стартапам

Віртуальні сервери з великими ресурсами, можливістю встановлення додаткових програм, конфігурацією під потреби проєкту і повним керуванням сервером. Також наші спеціалісти можуть взяти на себе всі задачі по налаштуванню і подальшому адмініструванню.

Web-студіям

Сервери для хостингу клієнтських сайтів, средовище для разробки і тестування, систему зберігання версій коду проєктів і рішення для відстеження побажань та сповіщень про помилки. При работі з нами Ви зможете не турбуватись про платформу, а займатись створенням сайтів і залученням клієнтів.

Порталам

Аналіз продуктивності і оптимізація для максимальної ефективності работи обладнання, розширення та інтеграцію зі сторонніми сервісами. Ми готові надати свою інфраструктуру, забезпечити професійне адміністрування, технічну підтримку і моніторинг.